Na kortach klubu tenisowego Tuan Club Sport w Piasecznie rozegrano turniej eliminacyjny Longines Future Tennis Aces z udziałem czołowych polskich tenisistek w kategorii wiekowej do lat 12.
Do rywalizacji przystąpiły: Emma Zakordoniec, Anna Hertel, Julia Oczachowska, Kinga Psut, Paulina Bednarczyk, Karolina Aleksandrowicz, Zuzanna Kostuj, Iga Świątek.

Anna Hertel Legia Warszawa

Nagrodą dla zwyciężczyni, ufundowaną przez firmę Longines, jest wyjazd do Paryża i uczestnictwo w międzynarodowym turnieju Longines Future Tennis Aces - On The Road to The French Open.
Na kortach tenisowych Rolanda Garrosa będą rywalizować zwyciężczynie eliminacji z szesnastu krajów: Australii, Chin, Francji, Niemiec, Hongkongu, Włoch, Japonii, Meksyku, Polski, Rosji, Singapuru, Hiszpanii, Szwajcarii, Tajwanu, Anglii i USA. Dwie najlepsze zawodniczki turnieju otrzymają od firmy Longines specjalne stypendium do 16 roku życia.

 

W Paryżu Polskę reprezentować będzie Anna Hertel (KT Legia Warszawa), która zwyciężyła w krajowych eliminacjach, pokonując w finale Julię Oczachowską (ITT Goplania Inowrocław) 6:1 6:0.

 

czytaj więcej na stronie: www.legiatenis.com

Anna Hertel Legia Warszawa

 

.